Intuicyjne sterowanie pompą ciepła

Sterowanie za pomocą smartfonu bądź dotykowego panelu

Ważnym elementem posiadania systemu ogrzewania z pompą ciepła jest wygoda i maksymalny komfort użytkowników. Pompa ciepła jest jednym z najwygodniejszych typów ogrzewania, ponieważ nie wymaga stałego nadzoru ani nie generuje odpadów, które trzeba usuwać. Dodatkowo można nią bardzo łatwo sterować i programować jej pracę.

Intuicyjna kontrola temperatury i pracy urządzenia.

Pompy ciepła Neoheat wyposażone są w dotykowy panel sterowania, który posiada wiele funkcji umożliwiających kontrolę pracy urządzenia. Sterownik ma możliwość ustawiania:

  • trybu wakacyjnego,dzięki czemu można zmniejszyć wydajność pracy systemu podczas długiej nieobecności, co zminimalizuje koszty pracy.
  • automatycznie przełącza w tryb ogrzewania lub chłodzenia, pompa ciepła działa na podstawie krzywych pogodowych, automatycznie dostosowując temperaturę wody na wylocie w oparciu o temperaturę powietrza z otoczenia. W momencie, gdy temperatura spada na zewnątrz pompa ciepła dostosuje wydajność pracy, by zawsze zapewnić zadaną temperaturę.
  • komunikaty i polecenia wyświetlają się w języku polskim, co zapewnia wszystkim użytkownikom maksymalny komfort, a wciąż nie jest standardem w tego typu urządzeniach.

Sterowanie Wi-FI

W modelach Neoheat EKO II, Neoheat EKO II Plus, Neoheat MONO sterowanie Wi-Fi stanowi standardową opcję wyposażenia. Wbudowany moduł do zdalnej komunikacji umożliwia stały dostęp do zarządzania pompą ciepła z poziomu komputera, smartfona. Po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej użytkownik zyskuje dostęp do właściwych parametrów.

Ogromną zaletą pomp ciepła Neoheat jest ich zdalne sterowanie za pomocą serwera. Oznacza to, że w razie problemów nastawą urządzenia może kierować pracownik naszej firmy, nie wychodząc z biura. Dużym udogodnieniem jest zarządzenie pompą ciepła za pomocąsmartfonu, tabletu lub komputera. Neoheat może stanowić tym samym część inteligentnego domu. Ustawianie temperatury w pomieszczeniach jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki modułowi możemy sterować wszystkimi funkcjami z naszego mobilnego urządzenia z każdego miejsca.