DOBRA MARKA

NEOHEAT - jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek w Polsce!

Pompy ciepła Neoheat to urządzenia, które na rynku pojawiły się w 2017 r. Pomimo stosunkowo krótkiej historii marka bardzo szybko osiągnęła pierwsze sukcesu. Już 3 lata po swoim powstaniu uzyskała prestiżowy tytuł Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma!

Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Forum Biznesu. Od kilkunastu lat przyznaje ona wyróżniania najdynamiczniej rozwijającym się markom w poszczególnych branżach.

Na jakiej podstawie przyznawana jest nagroda Dobra Marka? Najpierw eksperci przypatrują się, a następnie analizują całościowe stosunki rynkowe istniejące w konkretnej kategorii produktowo-usługowej. Obserwowane są przede wszystkim: pozycja podmiotu na rynku, jego obecni i potencjalni Klienci, ceny produktów i usług, a także wszystkie kanały dystrybucji. Oprócz tego znaczenie ma siłą marketingowa marki, jakość wyprodukowanych towarów oraz powszechność konkretnej marki. W ramach programu organizatorzy prowadzą również badania konsumenckie, m.in. wywiady telefoniczne i bezpośrednie, czy ankiety internetowe. Konsumenci mają za zadanie wskazać marki najlepsze (ich zdaniem) oraz cieszące się największym zaufaniem. Dzięki uzyskanym wynikom redakcja Forum Biznesu przyznaje tytuł Dobra Marka.

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat, które zostały docenione w 2020 r., są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów, ale i większych powierzchni komercyjnych. A np. specjalne basenowe pompy ciepła sprawdzą się u Klientów z bardzo precyzyjnymi oczekiwaniami.

W ostatnim czasie nasza oferta znacznie się zwiększyła, aby dotrzeć do wszystkich typów Odbiorców. Również sieć dystrybucji urządzeń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, systematycznie się powiększa.

Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika także z ich funkcjonalności, energooszczędności i konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie chce pozostać dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Warto również zauważyć, że wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze. Jest to świetny sposób na termomodernizację swojego domu bez ponoszenia wysokich kosztów.

Dystrybutorem marki Neoheat jest polska hurtownia klimatyzacyjna i wentylacyjna Iglotech z Kwidzyna. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bardzo długą tradycją. Działa nieprzerwanie już od kilkudziesięciu lat, nieustannie rozwijając obszary swojej działalności, czego świetnym przykładem jest właśnie marka Neoheat. Ugruntowana, pewna pozycja rynkowa pozwala na budowanie, a następnie wdrażanie długoterminowych strategii rozwoju.

Po więcej informacji na temat oferty Iglotech odsyłamy na stronę internetową hurtowni.