DOBRA MARKA

NEOHEAT - jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek w Polsce!

Pompy ciepła Neoheat to urządzenia, które na rynku pojawiły się w roku 2017, a już trzy lata później dołączają do grona wyróżnionych tytułem Dobra Marka– Jakość, Zaufanie, Renoma!

Organizatorem programu Dobra Marka jest redakcja Forum Biznesu. Plebiscyt oparty jest na licznych analizach rynku, badaniach jakości produktów i ocenach konsumentów. Wyróżnienia przyznawane są tylko najdynamiczniej rozwijającym się markom. Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma! określa wartości, aktywności i rozpoznawalność brandów

Pompy ciepła powietrze/woda, jakie oferuje Neoheat są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów i większych powierzchni komercyjnych. W ostatnim czasie oferta urządzeń zwiększyła się, podobnie jak sieć dystrybucji urządzeń, zarówno w Polsce jak i za granicą. Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki łatwej instalacji i bezawaryjności. Zadowolenie użytkowników z urządzeń wynika z ich funkcjonalności, energooszczędności i konkurencyjnej ceny. Wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze.

Dystrybutorem marki Neoheat jest firma Iglotech. Zachęcamy do poznania oferty i skorzystania z konfiguratora doboru pomp ciepła Neoheat.