WSPARCIE

Wybierając pompy ciepła Neoheat, wybierasz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale także partnera, który będzie z Tobą na każdym etapie. Oferujemy więcej niż tylko urządzenie – oferujemy pewność i spokój, że jesteś w dobrych rękach. Zespół Neoheat to doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, doradcy i serwisanci. Pomogą na każdym etapie inwestycji, od doboru odpowiedniego urządzenia, poprzez pomoc w procesie instalacji, pierwsze uruchomienie oraz wsparcie serwisowe.

Neoheat zapewni Ci wsparcie na każdym etapie inwestycji oraz użytkowania pompy ciepła.

  1. Profesjonalne Doradztwo Przed Zakupem. Nasi eksperci są do dyspozycji, aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb i warunków. Bez względu na to, czy potrzebujesz urządzenie do nowego lub modernizowanego domu, czy też do dużych komercyjnych powierzchni. Nasze doradztwo oparte jest na solidnej wiedzy i doświadczeniu, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie.
  2.  Rzetelni, sprawdzeni APS – Bezproblemowa Instalacja i Konserwacja. Nasi Autoryzowani Partnerzy Serwisowi posiadają aktualne certyfikaty i doświadczenie pozwalające na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Po dokonaniu wyboru, nasz zespół techniczny zajmuje się profesjonalną instalacją pompy ciepła, zapewniając, że wszystko działa sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto, oferujemy regularną konserwację, aby utrzymać Twoje urządzenie w doskonałej kondycji przez lata.
  3. Certyfikowane produkty- obecne na liście ZUM.Neoheat, to urządzenia które są nie tylko efektywne energetycznie, ale także łatwe w obsłudze i przyjazne dla środowiska.  Oferuje rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb od modeli idealnych do nowych domów, przez rozwiązania dedykowane do modernizacji, po zaawansowane systemy dla dużych powierzchni. Są to certyfikowane urządzenia, obecne na liście ZUM, co daje gwarancję otrzymania dotacji.

CENTRALNY SYSTEM ZARZĄDZANIA POMPAMI CIEPŁA.

Dzięki CSZ, użytkownik może cieszyć się pełnym komfortem i bezpieczeństwem związanym z użytkowaniem. Prosta rejestracja pompy ciepła, łatwe zgłaszanie przeglądów oraz usterek, a także wsparcie profesjonalnych partnerów serwisowych to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje ten nowoczesny system zarządzania. Dla wszystkich poszukujących spokoju i pewności związanej z użytkowaniem pompy ciepła, centralny system zarządzania jest niezastąpionym narzędziem, z którego warto korzystać.

Co zyskujesz dzięki CSZ ?Poznaj szereg korzyści:

  1. Gwarancja 5 lat – bezpieczne użytkowanie przez długi czas:umożliwia uzyskanie aż 5-letniej gwarancji na urządzenie która daje użytkownikowi pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów czy usterek, firma odpowiedzialna za system zarządzania dzięki wykwalifikowanym partnerom serwisowym, którzy posiadają aktualne certyfikaty i bogate doświadczenie, użytkownik może być pewien, że każde zgłoszenie zostanie szybko rozpatrzone i profesjonalnie naprawione szybko i profesjonalnie zareaguje, zapewniając wsparcie i rozwiązując ewentualne trudności.
  2. Zgłaszanie okresowych przeglądów i konserwacji pompy ciepła. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że urządzenie działa zgodnie z oczekiwaniami i nie ma żadnych ukrytych usterek, które mogłyby wpłynąć na jego wydajność. Regularne przeglądy przyczyniają się również do zwiększenia trwałości pompy ciepła i minimalizacji ryzyka nagłych awarii.
  3. Nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego, nie zostawiamy Cię sam na sam z ewentualnymi problemami. Nasz serwis pogwarancyjny zapewnia, że jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, nadal możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.
  4. W przypadku wystąpienia usterki lub problemu z pompą ciepła, centralny system zarządzania umożliwia szybkie zgłoszenie awarii i skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

Nowoczesne sterowanie – pompy ciepła Neoheat gwarantują maksymalny komfort użytkowania.

  1. Zdalny dostęp do serwera to narządzie zapewniające kompleksowy system, który umożliwi monitorowanie, kontrolę i serwisowanie pomp ciepła w sposób profesjonalny i efektywny, zapewniając użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo.
  2. Sterowanie Wi-Fiw standardzie oraz intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne pozwalają w łatwy sposób zarządzać systemem grzewczym z pompą ciepła.