ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA - Skorzystaj z ulgi i ciesz się energooszczędnym ciepłem w swoim domu!

Dla kogo?

Ulga termomodernizacyjna przysługuje podatnikowi, który jest właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

SZCZEGÓŁOWA KLASYFIKACJA:

  • Podatnikom, których dochody są opodatkowane zgodnie ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych według skali podatkowej lub według jednolitej 19% stawki podatku, o której mowa w art.30c ustawy (na podstawie art. 26h tej ustawy),
  • Podatnikom opłacającym ryczałt od przychodów ewidencjonowanych zgodnie z ustawą zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (na podstawie art. 11 ust.1 tej ustawy).

Na co?

Ulga polega na odliczeniu od podstawy obliczenia podatku wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięcia ter-momodernizacyjnego w jedno- rodzinnym budynku mieszkalnym.

W ramach przysługującego mu odliczenia może skorzystać odrębnie każdy ze współwłaścicieli danego budynku/ lokalu

Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierz Przewodnik po dofinansowaniach

Kwota dofinansowania:

Kwota odliczenia nie może przekroczyć 53.000 zł dla wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych we wszystkich budynkach, których podatnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierz Przewodnik po dofinansowaniach

Składanie dokumentów?
Ulga nie jest rozliczana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Podatnik, powinien sam określić wartość ulgi w deklaracji podatkowej, którą ma obowiązek złożyć stosownie do przepisów podatkowych.

Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierz Przewodnik po dofinansowaniach

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat, są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów, ale i większych powierzchni komercyjnych.  Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika także z ich funkcjonalności, energooszczędności i konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie chce pozostać dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na skorzystanie z Ulgi Termomodernizacyjnej.

Dystrybutorem marki Neoheat jest polska hurtownia klimatyzacyjna i wentylacyjna Iglotech z Kwidzyna. Przedsiębiorstwo z bardzo długą tradycją które działa nieprzerwanie już od kilkudziesięciu lat. Nieustannie rozwijając obszary swojej działalności, czego świetnym przykładem jest właśnie marka Neoheat. Ugruntowana, pewna pozycja rynkowa pozwala na budowanie, a następnie wdrażanie długoterminowych strategii rozwoju.

Po więcej informacji na temat oferty Iglotech zapraszamy na stronę internetową hurtowni.