STOP SMOG

STOP SMOG - Skorzystaj z dofinansowania i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych, korzystając z ekologicznego systemu ogrzewania!

Dla kogo?

Beneficjentami programu STOP SMOG są mieszkańcy budynków mieszkalnych jednorodzinnych na terenie gmin położonych na obszarze, gdzie obowiązuje tzw. uchwała antysmogowa.

Na co?

• wymiana lub likwidacja wysokoemisyjnych źródeł ciepła na niskoemisyjne,
• termomodernizacja,
• podłączenie do sieci ciepłowniczej lub gazowej,
• zapewnienie budynkom dostępu do energii z instalacji OZE,
• zmniejszenie zapotrzebowania budynków mieszkalnych jednorodzinnych na energię dostarczaną na potrzeby ich ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej.

Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierz Przewodnik po dofinansowaniach

Próg dochodowy:

do 175% kwoty najniższej emerytury w gospodarstwie jednoosobowym

do 120% kwoty najniższej emerytury na jedną osobę w gospodarstwie wieloosobowym

Kwota dofinansowania:

do 70%w gminach do 100 tys. mieszkańców

poniżej 70% w gminach, gdzie liczba mieszkańców przekracza 100 tys.

Gmina uzupełnia do 100% wkład z Funduszu Termomodernizacji i Remontów Dzięki temu mieszkańcy gmin mogą otrzymać w formie bezzwrotnej dotacji do 100% kosztów przedsięwzięcia!
Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierz Przewodnik po dofinansowaniach

Składanie dokumentów?
Aby skorzystać z dofinansowywania, należy złożyć wniosek poprzez gminę, która identyfikuje i zgłasza osoby zainteresowane do ministerstwa. Warunki i terminy różnią się w zależności od gminy, dlatego warto uzyskać szczegółowe informacje w miejscowym urzędzie.

Aby dowiedzieć się więcej jak skorzystać z dofinansowania pobierzPrzewodnik po dofinansowaniach

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat, są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania domów, ale i większych powierzchni komercyjnych.  Pompy ciepła Neoheat cieszą się coraz większą popularnością wśród instalatorów, dzięki szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika także z ich funkcjonalności, energooszczędności i konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie chce pozostać dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Moje Ciepło.

Dystrybutorem marki Neoheat jest polska hurtownia klimatyzacyjna i wentylacyjna Iglotech z Kwidzyna. Przedsiębiorstwo z bardzo długą tradycją które działa nieprzerwanie już od kilkudziesięciu lat. Nieustannie rozwijając obszary swojej działalności, czego świetnym przykładem jest właśnie marka Neoheat. Ugruntowana, pewna pozycja rynkowa pozwala na budowanie, a następnie wdrażanie długoterminowych strategii rozwoju.

Po więcej informacji na temat oferty Iglotech zapraszamy na stronę internetową hurtowni.