O NAS

Neoheat - Specjaliści od Pomp Ciepła

Neoheat to funkcjonalność, ergonomia i innowacyjne podejście do systemu ogrzewania budynków. Zainspirowani nowymi technologiami wprowadziliśmy na rynek ofertę powietrznych pomp ciepła, cechujących się wysoką jakością stosowanych komponentów i materiałów, atrakcyjnym wzornictwem, dostosowanych do potrzeb intuicyjnego sterowania.

Oferta Neoheat obejmuje nowoczesne rozwiązania z zakresu OZE. Powietrzne pompy ciepła stanowią przyszłość w dziedzinie ekologicznego ogrzewnictwa. Urządzenia typu SPLIT i MONOBLOK zostały stworzone z troską o każdy szczegół, wszystko po ty, by zagwarantować Użytkownikom maksymalny komfort.

Czym się kierujemy?

Pompy ciepła Neoheat zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności energii. Tworząc nasze urządzenia bierzemy pod uwagę wydajną i jak najbardziej ergonomiczną pracę, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki pracy zespołu inżynierów i ekspertów z dziedziny OZE tworzymy urządzenia o długiej żywotności, bezpieczne i ergonomiczne. Dzięki czemu Użytkownicy pomp ciepła Neoheat zyskują gwarancję niskich kosztów eksploatacji systemu ogrzewania budynku.

5 lat gwarancji

Dotychczasowe doświadczenie zaowocowało stworzeniem wielu rozwiązań wykorzystywanych w szerokiej gamie dostępnych modeli pomp ciepła. Najnowsze rozwiązania techniczne, precyzyjne wykonanie oraz estetyka wzornictwa wyróżniają pompy ciepła Neoheat na tle konkurencji. Natomiast niezawodność naszych urządzeń pozwala na udzielenie gwarancji do pięciu lat.

Gwarancja zapewniona jest na pompy ciepła Neoheat zakupione i zamontowane u Autoryzowanego Partnera.

Do użytku indywidulanego i komercyjnego

Typoszereg pomp ciepła Neoheat został stworzony tak, aby odpowiadać na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, jak i doskonale pasują do każdego typu biznesu i powierzchni przemysłowych.

Zaufany Partner – Istota jakości

Generalnym dystrybutorem pomp ciepła Neoheat w Polsce jest Iglotech Sp. z o.o.

Iglotech jest członkiem Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła – Port PC. Instytucji, która bada, monitoruje i stale rozwija rynek pomp ciepła w Polsce.

Dzięki systematycznej strategii rozwoju marki, doskonaleniu naszych produktów i wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów możemy dostarczać produkty, które wyznaczają najwyższy poziom jakości.