O NAS

Neoheat – specjaliści od pomp ciepła

Marka Neoheat to funkcjonalność, ergonomia i innowacyjne podejście do systemu ogrzewania budynków. Chcemy dostarczać naszym Klientom zawsze najnowocześniejsze rozwiązania. Zainspirowani nowymi technologiami wprowadziliśmy na rynek pompy ciepła powietrzne Neoheat, cechujące się wysoką jakością stosowanych komponentów i materiałów. Zadbaliśmy również, aby wzornictwo naszych produktów odpowiadało obecnym trendom, a zarazem było dostosowane do potrzeb intuicyjnego sterowania. Komfort użytkowania jest dla nas bardzo ważny!

Oferta Neoheat obejmuje energooszczędne rozwiązania z zakresu OZE (Odnawialnych Źródeł Energii). Uważamy, że powietrzne pompy ciepła stanowią przyszłość w dziedzinie ekologicznego ogrzewnictwa. Urządzenia typu SPLIT i MONOBLOK zostały stworzone z troską o każdy szczegół, wszystko po ty, by spełnić wszystkie Wasze wymagania!

Czym się kierujemy?

Pompy ciepła Neoheat zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o oszczędności energii. Tworząc nasze urządzenia, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę wydajną i jak najbardziej ergonomiczną pracę, nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki starannie opracowanym projektom naszego zespołu inżynierów i ekspertów z dziedziny OZE tworzymy urządzenia o długiej żywotności, bezpieczne i ergonomiczne. Dzięki temu Użytkownicy pomp ciepła Neoheat zyskują gwarancję niskich kosztów eksploatacji systemu ogrzewania budynku. Dodatkowo rozwiązania oszczędzające energię są korzystne dla naszej planety – pompy ciepła Neoheat to więc także wybór proekologiczny!

Pompy ciepła – gwarancja 5-letnia

Nasze doświadczenie zaowocowało stworzeniem modeli pomp ciepła, które wyróżniają się wysoką jakości na tle konkurencji. Stosujemy tylko sprawdzone komponenty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Z kolei wykorzystane rozwiązanie technologiczne dodatkowo wydłużają żywotność pomp. Dlatego w pełni wierzymy w niezawodność urządzeń sygnowanych logiem Neoheat. Zdecydowaliśmy się więc udzielić aż 5 lat gwarancji na pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie!

Gwarancja zapewniona jest na pompy ciepła Neoheat zakupione i zamontowane u Autoryzowanego Partnera.

Uniwersalne pompy ciepła Neoheat – do użytku indywidualnego i komercyjnego

Doskonała jakość to nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Chcielibyśmy również trafić do Klientów o bardzo skonkretyzowanych potrzebach. Typoszereg pomp ciepła Neoheat został stworzony tak, aby odpowiadać na potrzeby budownictwa jednorodzinnego, jak i doskonale pasować do każdego typu biznesu i powierzchni przemysłowych. W naszej ofercie Klient znajdzie również rozwiązania do basenów, jak np. pompy ciepła basenowe. Sprawdź sam!

Zaufany Partner – Iglotech

Tylko najwyższa jakość!

Generalnym dystrybutorem pomp ciepła Neoheat w Polsce jest Iglotech Sp. z o.o., co gwarantuje doskonałą obsługę Klienta!

Iglotech jest w całości polską firmą, mogącą pochwalić się kilkudziesięcioletnią tradycją, co świadczy o jej stabilności na rynku. Ponadto należy do Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła – Port PC. Instytucja ta bada, monitoruje i stale rozwija rynek pomp ciepła w Polsce. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej iglotech.com.pl.

Dzięki systematycznemu realizowaniu naszej strategii, doskonaleniu produktów i wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów dokładamy wszelkich starań, by dostarczać produkty, które wyznaczają nowe standardy w branży hvac!