MONO

To pompa ciepła typu monoblok z hydroboxem. Jednostka zewnętrza została doposażona w kompaktowy hydrobox, który zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy hydrauliczne: zawór trójdrogowy do rozdziału ciepła pomiędzy centralne ogrzewanie CO i CWU, grzałkę elektryczną do wsparcia urządzenia przy skrajnie niskich temperaturach, pompę obiegową do dystrybucji wody, sterownik z przyłączeniami elektrycznymi oraz zawór bezpieczeństwa pilnujący ciśnienia wody w instalacji i zawór odpowietrzający. Hydrobox zapewnia oszczędność miejsca, łatwy montaż i prostą konserwację. A dodatkowo stanowi kompletne wyposażenie instalacji z pompą ciepła.

Pompa ciepła została wyposażona w sprężarkę inwerterową, która pozwala na zmianę mocy grzewczej i jej płynne dostosowanie w zależności od potrzeby. Dzięki jej zastosowaniu wzrasta efektywność całego układu grzewczego, a koszty eksploatacji pompy ciepła maleją.

Pompa ciepła jest rewersyjna, co oznacza, że oprócz funkcji grzewczej, ma również funkcję chłodzenia, co pozwoli zapewnić odpowiedni komfort Mieszkańcom nie tylko w okresie grzewczym – zimowym, lecz także w okresie letnim, przyjemnie obniżając temperaturę w budynku. Dodatkowo przez cały rok pompa ciepła służy do podgrzewania wody użytkowej.

Strefa wiedzy

Skorzystaj z

DOFINANSOWANIA

Program „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania dotacji na termomodernizację budynku
i instalację ekologicznego systemu ogrzewania, jakimi są pompy ciepła.
Zgłoś się do nas a my pomożemy Ci wypełnić wniosek i dobrać urządzenie!