Pompy ciepła Neoheat na Liście ZUM

Pompy ciepła z oferty Neoheat spełniają wszystkie niezbędne warunki techniczne najpopularniejszego w Polsce programu dofinansowań Czyste Powietrze! Dzięki czemu nasze urządzenia znajdują się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów (Lista ZUM)- jedynej oficjalnej bazie urządzeń spełniających wymogi programu dofinansowań.

Czyste Powietrze - Lista Zielonych Urządzeń i Materiałów

Lista ZUM to baza urządzeń stworzona przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będące zestawieniem urządzeń grzewczych spełniających warunki techniczne programu dofinansowań Czyste Powietrze. Od 2021 roku Lista ZUM jest systematycznie powiększana o zweryfikowane urządzenia.

Każdy kto chciałby kupić pompę ciepła, a przy okazji skorzystać z dofinansowania może wejść na Listę ZUM i zyskać wgląd do dokładnych parametrów urządzenia oraz dokumentów, takich jak: etykiety energetyczne, karty produktu, dokumentacji technicznej. Dzięki temu zainteresowane osoby  mają możliwość pozyskania szczegółowych informacji o produkcie.

pompy ciepła z dofinansowaniem czyste powietrze

Program Czyste Powietrze - dofinansowanie na pompę ciepła

Czyste Powietrze jest programem dofinansowań do zakupu i montażu pomp ciepła w budynkach termomodernizacyjnych. Przewiduje się, że program będzie obowiązywał do 2029 r., a kwota, która jest przeznaczona na jego realizację przekracza 60 mld zł.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę docelowego źródła ciepła. Program Czyste Powietrze ma za zadanie zmniejszyć, a z czasem wyeliminować emisję pyłów oraz zanieczyszczeń, które trafiają do atmosfery.

Więcej o programie Czyste Powietrze

Obliczanie kosztów energii

Dofinansowanie na pompę ciepła

Należy pamiętać, że wysokość otrzymanego dofinansowania jest zależna od zarobków osoby starającej się o uzyskanie dotacji. Osoby, których dochód nie przekracza 100 000 złotych rocznie mogą starać się o dofinansowanie na zakup pompy ciepła w maksymalnej wysokości  9000 zł. Beneficjenci o podwyższonym poziomie dofinansowania mogą liczyć na maksymalną kwotę o wysokości 18 000 zł.

Wybierz pompę ciepła do Twojego domu: EKO II, EKO II Plus, MONO

Pompy ciepła Neoheat na Liście ZUM - korzyści

Na pompy ciepła Neoheat można uzyskać maksymalnie 9 000 zł dotacji przy podstawowym poziomie dofinansowania, oraz 18 000 zł przy podwyższonym!

Pompy ciepła Neoheat spełniają warunki programu Czystego Powietrza dzięki wysokim współczynnikom efektywności. Są to urządzenia, które nie tylko ogrzewają dom, ale również podgrzewają wodę użytkową. Ogromnym atutem pomp ciepła Neoheat jest również to, że ich eksploatacja jest o wiele tańsza od alternatywnych sposobów ogrzewania budynków!

Pompy ciepła Neoheat to idealne rozwiązanie do każdego domu. Są bezproblemowe w użytkowaniu oraz są właściwym rozwiązaniem dla Użytkowników, którzy jednocześnie chcą zadbać o środowisko naturalne.

pompy ciepla Neoheat na liscie zum