POMPA BASENOWA NEOHEAT POOL

Posiadasz basen bądź innego rodzaju zbiornik wodny, który potrzebuje skutecznego systemu podwyższającego temperaturę cieczy? Doskonale trafiłeś! Oferujemy sprawdzone, basenowe pompy ciepła, z których działania zadowolonych jest już wielu użytkowników. Dzięki zastosowaniu naszych urządzeń można w efektywny sposób zarządzać energią zarówno w domach, jak i w innego rodzaju obiektach posiadających kompleksy basenowe. Dlatego też systemy od Neoheat sprawdzają się zawsze – niezależnie od przeznaczenia zbiorników oraz ich wielkości. Ze względu na swoje doskonałe parametry techniczne pomagają skutecznie kontrolować temperaturę wody. Stawiamy na profesjonalizm, którego efektem są stworzone przez nas systemy grzewcze. Wskocz do basenu i poczuj na własnej skórze ciepło wygenerowane przez nasze niezawodne pompy!

Basenowa rewolucja – pompa ciepła najwyżej jakości!

Zastąpienie standardowych rozwiązań grzewczych oferowanymi przez nas urządzeniami to krok w stronę ekonomicznego prowadzenia domu czy biznesu! Nasz sprzęt charakteryzuje się wyjątkową efektywnością energetyczną. W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań ogrzewa o wiele mniejszym kosztem. Basenowa pompa ciepła typu powietrze-woda została przewidziana do zapewnienia stałej temperatury wody w obiekcie wodnym. Jest to istotne zarówno w zbiornikach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zastosowanie pompy ciepła do basenu daje użytkownikom gwarancję komfortowych warunków do pływania, a także relaksu.

Neoheat Pool wyposażona została w tytanowy skraplacz odporny na wodę chlorowaną i solankową, gwarantujący wydajną oraz bezpieczną pracę urządzenia przez wiele lat. Neoheat Pool to basenowa pompa ciepła stanowiąca idealne rozwiązanie dla basenów przydomowych czy komercyjnych, hodowli ryb i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymanie stałej temperatury wody. Rozbudowany typoszereg urządzenia z kilkoma wydajnościami pompy ciepła (5, 7 bądź 9 kW) został dostosowany do określonych wielkości basenów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie.

Profesjonalne basenowe pompy ciepła dla firm

Oferowane przez nas systemy ogrzewania wody w basenach pozwalają na ekonomiczne podnoszenie temperatury wody przy niskim nakładzie energetycznym. Jako producent tych innowacyjnych, basenowych pomp ciepła współpracujemy z różnego rodzaju ośrodkami SPA, wodnymi parkami rozrywki czy hotelami. Wszędzie tam, gdzie oczekujesz ciepłej, przyjemnej wody i komfortowych warunków dla Twoich klientów sprawdzą się właśnie nasze systemy. Hodujesz ryby? Nasze pompy to również doskonałe rozwiązanie dla tej branży! Zobacz przygotowane przez nas różnego typu pompy ciepła do basenu. Przekonaj się, że woda w nim może być ciepła przez cały rok, a temperatura będzie utrzymywana na wskazanym przez Ciebie poziomie przez całą dobę, niezależnie od warunków zewnętrznych. Wybierz spośród urządzeń Neoheat Pool 5, 7 oraz 9. Każda pompa ciepła posiada zróżnicowaną specyfikację, aby móc dopasować odpowiednie urządzenie do Twojego basenu czy stawu. Poznaj szczegóły oferty i wybierz pompę basenową, która Cię interesuje!

Strefa wiedzy

Skorzystaj z

DOFINANSOWANIA

Program „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania dotacji na termomodernizację budynku
i instalację ekologicznego systemu ogrzewania, jakimi są pompy ciepła.
Zgłoś się do nas a my pomożemy Ci wypełnić wniosek i dobrać urządzenie!