NEOHEAT POOL 5

Basenowa pompa ciepła o mocy 5 kW dedykowana do każdego rodzaju basenu o powierzchni ok. 30-45 m sześciennych. Urządzenie może pracować w wodzie solonej lub chlorowanej, dzięki tytanowemu skraplaczowi, który cechuje się wysoką odpornością. Pompa ciepła do basenu instalowana jest na zewnątrz – w pobliżu basenu, a jej posezonowy demontaż jest bardzo łatwy. Może służyć zarówno do podgrzewania, jak i chłodzenia wody, gdy zaistnieje taka potrzeba. Sterowanie pompą basenową Neoheat Pool odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu, który znajduje się na urządzeniu. Obsługa sterownika odbywa się w języku polskim. Pompa ciepła może być sterowana poprzez WI-FI.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Powietrzna pompa ciepła Neoheat Pool:
  • Inteligentny sterownik – intuicyjna obsługa w języku polskim umożliwia szybkie ustawienie wymaganej temperatury wody.
  • Dedykowana do basenów o powierzchni ok. 30-45 m sześciennych. Dobór wydajności pompy ciepła zależny jest od kilku czynników: oprócz powierzchni basenu, należy uwzględnić jego: izolację, zabudowę (kryty/odkryty) oraz czas jego eksploatacji i preferowaną przez użytkowników temperaturę wody. W doborze wydajności basenowej pompy ciepła pomoże Autoryzowany Partner Neoheat.
  • Szybki i prosty demontaż urządzenia po okresie użytkowania. W okresie jesienno-zimowym pompę ciepła do basenu należy przechowywać w suchym, zamkniętym pomieszczeniu.
  • Pompy ciepła basenowe jako urządzenia nieprzeznaczone do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej nie podlegają obowiązkowi nadawania etykiet energetycznych.

Integracja
z fotowoltaiką

Integracja z fotowoltaiką

Pompa ciepła Neoheat POOL jest kompatybilna z fotowoltaiką – takie połączenie minimalizuje koszty energii zużywanej do podgrzewania bądź chłodzenia wody w basenie. Pompa ciepła korzysta z energii pobranej z otoczenia (OZE), dzięki czemu wydajnie zapewni zadaną temperaturę. Może podgrzać wodę, wydłużając okres użytkowania basenu zewnętrznego o kilka tygodni. Może również schłodzić wodę w basenie, co znajduje zastosowanie w rybnych stawach hodowlanych, gdzie ważne jest utrzymanie odpowiednio niskiej temperatury wody w określonym czasie.

Wydajne podgrzewanie wody w basenie

Pompa ciepła Neoheat POOL dedykowana jest do każdego typu basenu. Dzięki temu, że wymiennik basenowy zbudowany został ze stopu tytanu, jest odporny na wodę chlorowaną/soloną i zapewnia wydajną pracę pompy ciepła do basenu przez wiele lat. Basenowa pompa ciepła stanowi idealne rozwiązanie dla basenów przydomowych, hodowli ryb i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymanie stałej temperatury wody.

Podgrzewanie
nawet przy -7°C

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat POOL
TypNeoheat POOL 5
Maks. pojemność basenum330-45
Przyłącza wodymm50
WydajnośćkW5
Czynnik chłodniczyR32
SprężarkaGMCC
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)50

Gdzie kupić?

Znajdź Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.