NEOHEAT POOL 9

Pompa ciepła o mocy 9 kW dedykowana do wszelkiego typu basenów. Przewidziana jest do bezpośredniego podłączenia do obiegu technologicznego wody basenowej. Pompa instalowana jest na zewnątrz w pobliżu basenu, a jej posezonowy demontaż jest bardzo łatwy. Może służyć zarówno do podgrzewania, jak i chłodzenia, gdy zaistnieje taka potrzeba. Sterowanie pompą basenową Neoheat Pool może odbywać się za pomocą panelu, który znajduje się na urządzeniu. Obsługa sterownika odbywa się w języku polskim. Stanowi idealne rozwiązanie dla basenów przydomowych, hodowli ryb i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymanie temperatury wody.

ZAPYTAJ O PRODUKT
 • Charakterystyka powietrznej pompy ciepła Neoheat Pool:
  • Pompa ciepła dedykowana do każdego typu basenu – wymiennik basenowy zbudowany został ze stopu tytanu, dzięki czemu jest odporny na wodę chlorowaną/soloną i zapewnia wydajną pracę pompy ciepła do basenu przez wiele lat.
  • Inteligentny sterownik – intuicyjna obsługa w języku polskim umożliwia szybkie ustawienie wymaganej temperatury wody.
  • Możliwość rozszerzenia o moduł Wi-Fi, który pozwoli na nastawy temperatury z poziomu komputera, telefonu komórkowego bądź tabletu.
  • Kompatybilna z fotowoltaiką – minimalizuje koszty energii.
  • Ekologiczny czynnik R32 – bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie na utrzymanie właściwej temperatury wody.
  • Pompa ciepła korzysta z energii pobranej z otoczenia (OZE), dzięki czemu wydajnie zapewni żądaną temperaturę. Może schłodzić wodę w basenie lub ją podgrzać, wydłużając okres użytkowania basenu zewnętrznego o kilka tygodni.
  • Dedykowana do basenów o powierzchni ok. 30-45 m sześciennych. Dobór wydajności pompy ciepła zależny jest od kilku czynników: oprócz powierzchni basenu, należy uwzględnić jego: izolację, zabudowę (kryty/odkryty) oraz czas jego eksploatacji i preferowaną przez użytkowników temperaturę wody. W doborze wydajności basenowej pompy ciepła pomoże Autoryzowany Partner Neoheat.
  • Szybki i prosty demontaż urządzenia po okresie użytkowania. W okresie jesienno-zimowym pompę ciepła do basenu należy przechowywać w suchym, zamkniętym pomieszczeniu.
  • Pompy ciepła basenowe jako urządzenia nieprzeznaczone do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej nie podlegają obowiązkowi nadawania etykiet energetycznych.

Integracja
z fotowoltaiką

Podgrzewanie
nawet przy -7°C

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat POOL
TypNeoheat POOL 9
Maks. pojemność basenum345-65
Przyłącza wodymm50
WydajnośćkW9
Wymagane natężenie przepływu wodym3/h4-6
Czynnik chłodniczyR32
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)52

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.

POWIĄZANE PRODUKTY