Pompy ciepła Neoheat nagrodzone tytułami Super Produkt 2023 i Super Marka 2023!

Pompy ciepła Neoheat uzyskały kolejne wyróżnienie! Co dla nas szczególnie ważne – najnowsza nagroda została otrzymana w Ogólnopolskim Plebiscycie „Nagroda Konsumenta”, w którym jury stanowiliście Wy – nasi Klienci!

Pompy ciepła Neoheat najlepsze! Aż dwa wyróżnienia!

Zajęliśmy pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie programu „Nagroda Konsumenta” w kategorii pompy ciepła. Ponadto zdobyliśmy aż dwa wyróżnienia: „Super Produkt 2023” i „Super Marka 2023”.

Godło „Super Marka” dla powietrznych pomp ciepła Neoheat jest najwyższą nagrodą w konkursie przyznawaną przez Konsumentów. Oznacza ona, że jesteśmy liderem w swojej branży i cieszymy się wielkim zaufaniem wśród Klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy wszystkim, którzy wybrali pompy ciepła powietrzne Neoheat.

Z kolei drugie wyróżnienie – godło „Super Produkt” to szczególne wyróżnienie dla produktów oferowanych przez daną markę. Jego celem jest podkreślenie, że w swojej kategorii pompa ciepła powietrze-woda Neoheat zasługuje na szczególną uwagę i gwarantuje wyjątkowe możliwości oraz rozwiązania technologiczne.

Oferujemy przede wszystkim ciche pompy ciepła, których zużycie prądu jest niewielkie, a do tego urządzenia są bardzo ekologiczne – stawiamy na czynnik chłodniczy R290.

Nagroda Konsumenta – o programie

Organizatorem konkursu jest Centrum Certyfikacji Produktów i Usług. Program „Nagroda Konsumenta” funkcjonuje od 2018 r. i jego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usługodawców na bazie opinii Konsumentów. To testy i codzienne użytkowanie zakupionych sprzętów przez Klientów stanowią siłę napędową plebiscytu, co dodaje wiarygodności całemu przedsięwzięciu. Konsumenci najlepiej sami wiedzą, które urządzenia są najbardziej funkcjonalne i niezawodne.

Zwycięzcy mogli liczyć na głosy tysięcy osób, które użytkują dane produkty. Pompy ciepła Neoheat to sprawdzony wybór, polecany przez Konsumentów!