Duży dom jednorodzinny

POMPA CIEPŁA NEOHEAT EKO MONO R290

Gwarancja ciepła zimą i przyjemnego chłodu latem? To możliwe z pionierem ekologicznych rozwiązań grzewczych – Neoheat. Pompa ciepła MONO posiada czynnik chłodniczy R290. Ten bezbarwny i bezwonny związek występuje naturalnie w przyrodzie, a do tego ma znakomite właściwości termodynamiczne oraz w żaden sposób nie zagraża środowisku. Czynnik R290 to nic innego jak propan, który znaleźć można w złożach gazu ziemnego. Dlaczego w naszych pompach ciepła stosujemy właśnie tę substancję? Spośród innych chłodziw jest ona najbardziej ekologiczna. Dzięki temu oferowane urządzenia cechują się nie tylko doskonałymi parametrami pracy, ale również wysokim poziomem ochrony środowiska. Postaw na bezpieczne źródło ciepła oraz nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu!

Nowoczesna i ekologiczna pompa ciepła R290 

Poznaj nasze urządzenia, które wykazują się płynną pracą oraz wysokim stopniem sprawności energetycznej. Neoheat EKO MONO R290 to pompa ciepła typu monoblok wyposażona w kompaktowy hydrobox ze wszystkimi niezbędnymi elementami hydraulicznymi. To model rewersyjny, czyli mający zarówno opcję grzania, jak i chłodzenia. Pompę ciepła można wykorzystywać także do podgrzewania wody użytkowej, a dzięki swojej inteligentnie zaprojektowanej konstrukcji potrafi działać nawet o ponad 10 dB ciszej niż jednostki typu Split. Pompa ciepła monoblok z hydroboxem to gwarancja łatwego montażu, prostej konserwacji, oszczędności miejsca oraz maksymalnego komfortu użytkowania.

Lepsza odsłona pompy ciepła, czyli model z czynnikiem R290! 

Wybierz nowoczesne systemy grzewcze, pracujące ze sprawdzonym czynnikiem chłodniczym R290 – jedną z najbezpieczniejszych substancji dla środowiska, będącą doskonałym nośnikiem energii termicznej. Z urządzeniami Neoheat jesteś w stanie nie tylko skutecznie ogrzać dom w zimne dni – to także świetne rozwiązanie zastępujące klimatyzację i chłodzące budynek w czasie nieznośnych upałów. Przekonaj się, w jaki sposób działają nasze pompy ciepła oraz jakie właściwości posiada czynnik chłodniczy R290. Oferowane przez nas rozwiązania są bezpieczne, wysoce sprawne i niezawodne!

 

Strefa wiedzy

Skorzystaj z

DOFINANSOWANIA

Program „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania dotacji na termomodernizację budynku
i instalację ekologicznego systemu ogrzewania, jakimi są pompy ciepła.
Zgłoś się do nas a my pomożemy Ci wypełnić wniosek i dobrać urządzenie!