Aplikacja mobilna My Heat Pump – wygodne sterowanie powietrzną pompą ciepła Neoheat

Pompy ciepła Neoheat gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Sterowanie Wi-Fi w standardzie oraz intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne pozwalają w łatwy sposób zarządzać systemem grzewczym z pompą ciepła.

Aplikacja My Heat Pump – do czego służy?

Oprogramowanie zostało przygotowane, aby użytkownicy mogli wygodnie zarządzać pompą ciepła Neoheat. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej My Heat Pump wszystkie niezbędne informacje na temat wydajności pracy naszego urządzenia możemy sprawdzać na bieżąco, za pośrednictwem telefonu komórkowego, niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajdujemy. Wystarczy, że smartfon jest podłączony do sieci, Internetu.

Nadzorowanie pracy pompy ciepła Neoheat dzięki aplikacji jest więc przede wszystkim wygodne. Oprogramowanie sprawia, że nie trzeba robić tego przy pomocy panelu dotykowego umieszczonego przy urządzeniu. Do dostępnych tam opcji użytkownik ma dostęp przez aplikację My Heat Pump.

Aplikacja mobilna do pomp ciepła Neoheat

Jak skorzystać z aplikacji do pompy ciepła Neoheat? Krok po kroku

Krok I

Należy skontaktować się ze swoim Instalatorem w celu utworzenia konta oraz uzyskania danych do logowania.

Krok II

Aby uzyskać aplikację Neoheat, należy wejść na stronę internetową www.myheatpump.com i przy pomocy swojego smartfonu zeskanować znajdujący się tam kod QR, a następnie pobrać i zainstalować oprogramowanie.

Krok III

Następnie możemy już uruchomić My Heat Pump. Kiedy zrobimy to po raz pierwszy, oprogramowanie poprosi nas o podanie danych do logowania na osobiste konto. Pamiętaj! Hasło uzyskasz od instalatora, który montował Twoją pompę ciepła.

Krok IV

Kolejnym krokiem jest dodanie urządzeń, które chcemy, by obsługiwała aplikacja. Lista sprzętów wyświetli się automatycznie – pompę ciepła również dodaje autoryzowany instalator – wystarczy, że na nią klikniesz!

Od teraz masz już pełny dostęp do pompy ciepła bezpośrednio z Twojego telefonu! Zobacz, jakie masz możliwości!

Co możesz wykonywać przy pomocy aplikacji?

  • Sprawdzić aktualny tryb pracy powietrznej pompy ciepła;
  • Monitorować i ustawić temperaturę ogrzewania;
  • Monitorować i ustawić temperaturę chłodzenia;
  • Monitorować i ustawić temperaturę ciepłej wody użytkowej (CWU);
  • Zdalnie włączyć lub wyłączyć pompę ciepła;
  • Jeśli dysponujemy dwoma obiegami grzewczymi (ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami tradycyjnymi) – można sprawdzić parametry, osobno dla każdego z nich.
Kobieta korzysta z mobilnej aplikacji pompy ciepła na smartfonie

Które pompy ciepła Neoheat są kompatybilne z aplikacją My Heat Pump?

Wszystkie pompy ciepła monoblok oraz split dostępne w naszej ofercie współpracują z aplikacją mobilną. Są do niej przystosowane zarówno modele do użytku domowego, jak i przemysłowego i komercyjnego np. pompa ciepła Neoheat Heavy.

Uwaga! Aplikacja My Heat Pump nie obsługuje pompy ciepła basenowej Neoheat POOL. Jest to związane z jej wyjątkową funkcjonalnością, prosimy mieć to na uwadze.

My Heat Pump nie tylko na smartfonie

Po utworzeniu konta na stronie www.myheatpump.com można korzystając z tych samych danych logowania kontrolować pompę ciepła Neoheat również za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dla niektórych użytkowników może to być dodatkowy atut, szczególnie że wersja na komputery daje dostęp do nieco większej liczby funkcji. Możemy dzięki niej zmieniać tryby pracy pompy ciepła; nastawiać temperaturę przy dwóch obiegach grzewczych, a także skorzystać z trybu wakacyjnego, który pozwoli oszczędzić energię elektryczną.

Aplikacja My Heat Pump na laptopie