Pompy ciepła NEOHEAT z Certyfikatem Technologii Energooszczędnej

Pompy ciepła Neoheat zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów na liście Wirtualnego Doradcy Technologicznego ogólnopolskiego programu POLREFF. Oznacza to, że pompy ciepła Neoheat spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów energooszczędności urządzeń i instalacji, a użytkownicy, którzy zdecydują się na ich zakup, mogą uzyskać preferencyjne warunki kredytowania i wsparcia technologicznego. Wszystko po to, by zmniejszyć zużycie energii w budynkach mieszkalnych.

Pompy Ciepła Neoheat zostały uwzględnione w zbiorze produktów polecanych przez Polski Program Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych (PolREFF) i otrzymały CERTYFIKAT TECHNOLOGII ENERGOOSZCZĘDNEJ.

Zobacz więcej na stronie: POLREFF – Twój oszczędny dom

Certyfikat POLREFF

Certyfikat Technologii Energooszczędnej jest odpowiedzią na zapotrzebowanie inwestorów, którzy chcąc otrzymać preferencyjne warunki finansowania bądź dofinansowania zakupu urządzeń grzewczych muszą zdecydować się na instalacje nowoczesne, wysoce energooszczędne, które zminimalizują emisję szkodliwych substancji do powietrza.

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.

Dzięki obecności POMP CIEPŁA NEOHEAT na liście programu POLREFF użytkownik zyskuje pewność, że spełniają wszystkie parametry techniczne wymagane przez programy dofinansowań, takie jak Czyste Powietrze, Moje Ciepło oraz Ulgę Termomodernizacyjną, co sprawia, że realizujący inwestycję zakupu i montażu pompy ciepła mogą liczyć zarówno na ulgę podatkową, jak i dotacje (oczywiście po spełnieniu wszystkich innych wymogów programowych).