Pompy ciepła NEOHEAT z Certyfikatem Technologii Energooszczędnej

Nowoczesne pompy ciepła powietrzne Neoheat zostały zatwierdzone przez niezależnych ekspertów na liście Wirtualnego Doradcy Technologicznego ogólnopolskiego programu PolREFF. Oznacza to, że ekologiczne pompy ciepła Neoheat spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów energooszczędności urządzeń i instalacji.

Ponadto użytkownicy, którzy zdecydują się na ich zakup, mogą uzyskać preferencyjne warunki kredytowania i wsparcia technologicznego na montaż pompy ciepła w starym domu, jak i nowym. Wszystko po to, by zmniejszyć zużycie energii w budynkach mieszkalnych.

Pompy Ciepła do ogrzewania domuNeoheat zostały uwzględnione w zbiorze produktów polecanych przez Polski Program Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych (PolREFF) i otrzymały CERTYFIKAT TECHNOLOGII ENERGOOSZCZĘDNEJ.

Certyfikat POLREFF

Certyfikat Technologii Energooszczędnej jest odpowiedzią na zapotrzebowanie inwestorów, którzy chcąc otrzymać preferencyjne warunki finansowania bądź dofinansowania zakupu urządzeń grzewczych muszą zdecydować się na instalacje nowoczesne, wysoce energooszczędne, które zminimalizują emisję szkodliwych substancji do powietrza.

Gdzie kupić?

Znajdź autoryzowanego Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.

Dzięki obecności ekologicznych POMP CIEPŁA NEOHEAT na liście programu POLREFF użytkownik zyskuje pewność, że spełniają wszystkie parametry techniczne wymagane przez programy dofinansowań, takie jak: Czyste Powietrze, Moje Ciepło oraz Ulga Termomodernizacyjna. Dzięki temu, realizując inwestycję zakupu i montażu pompy ciepła Neoheat mogą liczyć zarówno na ulgę podatkową, jak i dotacje (oczywiście po spełnieniu wszystkich innych wymogów programowych).