5 lat gwarancji na powietrzne pompy ciepła Neoheat!

Powietrzne pompy ciepła Neoheat, których Generalnym Dystrybutorem jest firma Iglotech Sp. z o.o., objęte są aż 5-letnią gwarancją! Warunkiem wydłużenia okresu poręczenia jest zakup urządzenia, jego instalacja i pierwsze uruchomienie u Autoryzowanego Partnera. Oznacza to, że 5 lat gwarancji przysługuje na urządzenia, które zostały właściwie zamontowane i uruchomione przez wykwalifikowanego, autoryzowanego specjalistę.

Gdzie znaleźć firmę, która zamontuje pompę z 5-letnią gwarancją? Sprawdź tutaj

W naszej ofercie dostępne są zarówno nowoczesne pompy ciepła powietrzne Neoheat, jak i dedykowane do nich niezbędne akcesoria, które bardzo dobrze współgrają z tymi urządzeniami. Takimi świetnymi dodatkami są choćby zbiorniki CWU.

Pompa ciepła powietrze-woda – warunki gwarancji

By zapewnić sobie pełną gwarancję na ekologiczne pompy ciepła Neoheat, warto pamiętać o tym, że:

 • gwarancja jest ważna tylko z dowodem zakupu urządzeń nabytych i zamontowanych na terytorium RP – dlatego tak istotne jest by zakupić urządzenie z pewnego źródła u Autoryzowanego Partnera. Dzięki temu zyskujesz gwarancję prawidłowego montażu i uruchomienia urządzenia.
 • obowiązki Gwaranta wynikające z karty gwarancyjnej Neoheat wypełnia Partner posiadający status Autoryzowanego Punktu Serwisowego (APS). APS to firma mająca ważny certyfikat autoryzacyjny, a to oznacza, że instalatorzy z danej firmy odbywają systematyczne szkolenia techniczne, dzięki czemu posiadają pełną wiedzę techniczną do montażu, uruchamiania i serwisowania pomp ciepła – urządzeń, które będą Ci służyć przez wiele lat.
 • montażu pompy ciepła może dokonać firma posiadająca certyfikację Autoryzowanego Instalatora, jednak pierwsze uruchomienie musi zostać wykonane przez Autoryzowany Punkt Serwisowy. Pierwsze uruchomienie pompy ciepła jest odpłatne.
 • utrzymanie 5-letniej gwarancji będzie możliwe tylko wtedy, gdy cyklicznie dokonywane będą przeglądy techniczne. Przegląd techniczny musi zostać wykonany przynajmniej raz w każdym roku obowiązywania gwarancji. Przeglądu musi dokonać firma posiadająca status APS.
 • przeglądy techniczne są realizowane na zlecenie – oznacza to, że to Ty jako właściciel urządzenia jesteś zobowiązany do zawiadomienia APS o potrzebie przeglądu i umówienia się na dogodny termin.
 • gwarancją objęte są usterki urządzenia spowodowane wadliwymi częściami lub defektami produkcyjnymi. Gwarancja nie obejmuje błędów wynikających z samowolnych regulacji automatyki na poziomie serwisowym, zastrzeżonym tylko dla Autoryzowanych Punktów Serwisowych, bądź  urządzeń, które zostały zainstalowane, przechowywane lub użytkowane niezgodnie z instrukcją, ogólnie przyjętymi wymogami bezpieczeństwa lub zasadami technicznymi.

Więcej informacji o kompletnej ofercie instalacji z pompą ciepła do ogrzewania domu Neoheat Instalatorzy mogą uzyskać w oddziałach firmy Iglotech na terenie całego kraju.

Kup powietrzną pompę ciepła Neoheat z akcesoriami – aż 5 lat gwarancji:

 • rury stalowe zaciskane
 • zbiornik CWU
 • filtr odmulacz magnetyczny
 • separator powietrza
 • bufor ciepła