Instrukcje i schematy

Instrukcje i schematy

Firma Iglotech oferuje pomoc techniczną, dostarczając swoim partnerom profesjonalnie przygotowane materiały w postaci instrukcji i schematów, które są niezbędne przy prawidłowej instalacji i obsłudze urządzeń. 

3 lata gwarancji

3 lata gwarancji

W urządzeniach zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne, a precyzja wykonania i estetyka wzornictwa wyróżniają markę Neoheat. Jakość i niezawodność naszych produktów potwierdzają zadowoleni klienci. My dbamy o ich spokój i bezpieczeństwo, dlatego pompy ciepła Neoheat objęte są 3 letnią gwarancją. 

 

Wsparcie serwisowe

Wsparcie serwisowe

Zespół Neoheat to doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, doradcy i serwisanci, którzy pomogą na każdym etapie inwestycji, zaczynając od doboru odpowiedniego urządzenia, poprzez pomoc w procesie instalacji, aż po pierwsze uruchomienie.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe

W ramach stałego kontaktu z klientami projektujemy i przygotowujemy banery dla każdego instalatora 
oraz prowadzimy szereg kampanii promujących pompy ciepła Neoheat. Wśród naszych zasobów znajduje się wiele materiałów marketingowych, jak ulotki, czy katalogi. 

Szkolenia

Szkolenia

Cykliczne szkolenia umożliwiają podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie uprawnień z zakresu montażu oraz serwisu pomp ciepła Neoheat.
Szkolenia odbywają się we wszystkich
rejonach Polski, tak aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. 

Innowacyjność i ekologia

Innowacyjność i ekologia

Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że urządzenia Neoheat cechuje wysoka sprawność i wydajność. Konstrukcja pomp ciepła i nieskomplikowane połączenia ułatwiają montaż i serwis. Neoheat czerpie energię z natury i jest najbaradziej ekologicznym system ogrzewania. 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas