Neoheat Klimakonwektor NP3100

Neoheat klimakonwektor NP to urządzenie stanowiące nowoczesne, wygodne w zastosowaniu rozwiązanie, dostarczające zarówno wydajne ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń, np. we współpracy z pompą ciepła typu powietrze-woda. Zapewni szybką regulację temperatury i wysoki komfort cieplny, dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator, dlatego nie ma potrzeby zastosowania oddzielnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku.
Wyróżnia go nowoczesny design i kompaktowe wymiary. Wysoka wydajność pozwala na zastosowanie go  zamiast grzejników, przy ograniczonym miejscu zabudowy. Niski poziom głośności powoduje, że urządzenie podczas pracy zapewni komfort i spokojny sen. Zaletą klimakonwektorów Neoheat NP jest to, że sprawdzą się zarówno w nowych, jak i w modernizowanych budynkach. Dzięki możliwości wykorzystania standardowej 2-rurowej instalacji grzewczej jest wariant zastosowania ich w istniejących budynkach przy okazji modernizacji systemu ogrzewania, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów. Klimakonwektor Neoheat NP to gwarancja łatwego montażu, oszczędności miejsca oraz maksymalnego komfortu użytkowania.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Charakterystyka Neoheat Klimakonwektor NP3100:
 • Funkcjonalny i wygodny panel sterowania
  dotykowy LCD
 • Ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń
 • Wymuszona cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu
 • Filtracja powietrza obiegowego.
 • Szybka regulacja temperatury w pomieszczeniu
  dzięki zastosowaniu wentylatora.
 • Energooszczędne i przyjazne dla środowiska
 • Nowoczesny design
 • Zastosowanie: w nowych i modernizowanych
  budynkach
Neoheat Klimakonwektor NP

2 funkcje w 1 urządzeniu

Urządzenia stanowią nowoczesne, wygodne w zastosowaniu rozwiązanie, dostarczające zarówno wydajne ogrzewanie, jak i chłodzenie pomieszczeń, np. we współpracy z pompą ciepła typu powietrze-woda

2 funkcje w 1 urządzeniu

 Dotykowy panel sterowania w standardzie

W  Klimakonwektorach Neoheat NP zastosowano wiele rozwiązań, by zapewnić maksymalny komfort użytkowników. Jednym z nich jest wygodny dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LCD

Nowoczesny design i kompaktowe wymiary

Klimakonwektory Neoheat NP wyróżnia nowoczesny design i kompaktowe wymiary. Wysoka wydajność pozwala na zastosowanie go zamiast grzejników, przy ograniczonym miejscu zabudowy. Zapewniają szybką regulację temperatury i wysoki komfort cieplny, dzięki wymuszeniu przepływu powietrza przez wentylator, dlatego nie ma potrzeby zastosowania oddzielnej instalacji klimatyzacyjnej w budynku.

Nowoczesny design

Ekonomiczne rozwiązania

Ekonomiczne rozwiązania

Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku. Zaletą klimakonwektorów Neoheat NP jest to, że sprawdzą się zarówno w nowych, jak i w modernizowanych budynkach. Dzięki możliwości wykorzystania standardowej 2-rurowej instalacji grzewczej jest wariant zastosowania ich w istniejących budynkach przy okazji modernizacji systemu ogrzewania, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów.

Kompatybilne z Pompą ciepła 

Zastosowanie klimakonwektora Neoheat  NP we współpracy z pompami ciepła pozwoli wykorzystać jego pełne możliwości.  Podczas pracy z kotłem grzewczym klimakonwektor Neoheat  NP pełni funkcję ogrzewania pomieszczeń,  natomiast  z pompą ciepła dodatkowo funkcję chłodzenia budynku. Klimakonwektory Neoheat  NP mają zastosowanie  zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i innej użyteczności.

Kompatybilne
z pompą ciepła

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat Klimakonwektor NP
TypNeoheat Klimakonwektor NP1550
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)18,3/40
Waga (kg)Kg22
Wymiary (netto) W x H x D894x580x129

Gdzie kupić?

Znajdź Instalatora i kup.