NEOHEAT HEAVY 90

Pompa ciepła typu Monoblok, składająca się tylko z jednostki zewnętrznej o dużej mocy i sytemu sterowania. Jest rozwiązaniem dla większych powierzchni, tj. biurowce, budynki użyteczności publicznej, powierzchnie hotelowe, czy hale przemysłowe. Pompa ciepła Heavy to urządzenie hermetycznie zamknięte, zawierające zbiornik i sterownik. Cały układ ciepłej wody może być kontrolowany z poziomu panelu sterowania. Pompa dostępna jest w wydajności 90 kW, jednak może być łączona w kaskady. Praca kaskadowa pomp ciepła pozwala na podłączenie wielu pomp ciepła w jeden wydajny system grzewczy.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Pliki do pobrania
Charakterystyka przemysłowej pompy ciepła Neoheat Heavy:
  • Wymiennik Gimleo
  • Dotykowy panel sterujący
  • SCOP=4,2
  • Czynnik chłodniczy R410A
  • Zintegrowana grzałka elektryczna 60W
  • Możliwość pracy kaskadowej w celu uzyskania większej mocy

3 funkcje w 1 urządzeniu!

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia. Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

Niskie koszty ogrzewania

Integracja
z fotowoltaiką

Kompatybilna z fotowoltaiką

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat HEAVY
TypNeoheat HEAVY 90
Roczne zużycie energii Pośrednia temp.kWh56317
SCOP4,2
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Klasa%A+
Wydajność Pośrednia temp.kW89,6
Czynnik chłodniczyR410A
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)69

Gdzie kupić?

Znajdź Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.