NEOHEAT HEAVY 40

Pompa ciepła Neoheat Heavy to urządzenie typu monoblok, składające się tylko z jednostki zewnętrznej o dużej mocy i systemu sterowania. Jest specjalnym rozwiązaniem dedykowanym do dużych powierzchni komercyjnych i przemysłowych, tj. biurowców, budynków użyteczności publicznej, budynków hotelowych, hal przemysłowych itp. Pompy ciepła typu Heavy są w stanie zminimalizować bardzo wysokie koszty ogrzewania, które generują duże powierzchnie. Aby to było jednak możliwe, należy zastosować właśnie instalację z tą pompą ciepła. Cały układ ciepłej wody może być kontrolowany z poziomu intuicyjnego sterownika. Pompy ciepła Heavy można montować kaskadowo, by uzyskać wymaganą moc. Praca kaskadowa pozwala na podłączenie wielu pomp w jeden system grzewczy. Pompa ciepła typu Heavy to doskonały sposób na maksymalną oszczędność. Inwestorzy, którzy zdecydują się na instalację z pompą ciepła, mogą liczyć na szybki zwrot inwestycji i długą żywotność całej instalacji.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Wyposażenie powietrznej pompy ciepła Neoheat Heavy 40 kW:
  • Wymiennik Gimleo
  • Dotykowy panel sterujący
  • SCOP = 4,12
  • Wyposażona w czujniki temperatury CWU, temperatury pierwszego obiegu, temperatury drugiego obiegu, temperatury pomieszczenia
  • Zintegrowana grzałka elektryczna – grzałka sprężarki 30W
  • Czynnik chłodniczy R410A

3 funkcje w 1 urządzeniu!

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia. Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

Niskie koszty ogrzewania

Integracja
z fotowoltaiką

Kompatybilna z fotowoltaiką

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat HEAVY
TypNeoheat HEAVY 40
Roczne zużycie energii Pośrednia temp.kWh28158
SCOP4,12
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Klasa%A+
Wydajność Pośrednia temp.kW39,1
Czynnik chłodniczyR410A
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)65

Gdzie kupić?

Znajdź Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.