Premia dla Instalatora - 2000 zł za montaż pompy ciepła

Refsystem – Generalny Dystrybutor Systemów Klimatyzacji i Pomp Ciepła zaprasza wszystkich Instalatorów pomp ciepła do udziału w akcji specjalnej, w której otrzymasz 2000 zł premii za każdą zamontowaną pompę ciepła THERMAL oraz THERMAL Plus!

Gwarantowane: 

  • Korzystne warunki dla Instalatorów,
  • Proste zasady,
  • Szybka weryfikacja.

Krok 1: Kup pompę ciepła objętą promocją

Instalatorze, przygotowaliśmy akcję promocyjną specjalnie dla Ciebie! W naszej akcji, w której zyskasz premię za zakup i montaż urządzenia, biorą udział powietrzne pompy ciepła Heiko THERMAL i THERMAL Plus. Dostępne różne wydajności urządzeń pozwolą wykonać właściwy dobór zarówno do powierzchni domowych, jak i komercyjnych.

Pamiętaj, aby kupić urządzenie podczas trwania promocji wyłącznie u Autoryzowanego Dystrybutora.

Krok 2: Zamontuj urządzenie

Zamontuj pompę ciepła  zgodnie z zasadami, których nauczyłeś się na szkoleniach organizowanych przez Grupę Iglotech. Za każdy poprawny montaż, zgodnie z zasadami opisanymi w dokumentacji technicznej wybranego urządzenia i przygotowanie go do jego uruchomienia przez Autoryzowany Punkt Serwisowy w okresie do 31.08.2023 zyskasz gwarantowaną wypłatę premii.

Krok 3 : Odbierz premię

Po zamontowaniu instalacji z pompą ciepła i jej odbiorze przez Autoryzowany Punkt Serwisowy prześlij nam swoje zgłoszenie – wypełnij prosty formularz, dołącz wszystkie wymagane dokumenty i materiały zdjęciowe – i to wszystko! Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie w ciągu 14 dni, a premię wypłacimy na podstawie faktury, którą do nas wyślesz w odpowiedzi na maila z akceptacją udziału w akcji.

Regulamin