NEOHEAT EKO II 9

Pompa Ciepła Neoheat EKO II to idealne główne źródło ogrzewania dla domów jednorodzinnych. Umożliwia całoroczne podgrzewanie wody użytkowej, a także chłodzenie latem. Inwestor ma możliwość wyboru rodzaju obiegu ciepła w systemie grzewczym z pompą ciepła (np. grzejniki, klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe). Możliwe jest połączenie dwóch odbiorników i ustawianie na nich różnych temperatur. Pompa wyposażona jest w dotykowy panel sterujący, który ułatwi programowanie i pozwoli na stałą kontrolę temperatury w domu. Sterownik posiada tryb wakacyjny, automatyczne funkcje przełączania w tryb ogrzewania i chłodzenia, a także wyświetla aktualny stan pracy urządzenia. Dodatkowo pompę ciepła doposażono w moduł Wi-Fi, co umożliwia zarządzanie pompą poprzez dedykowaną witrynę internetową. Pompy ciepła Neoheat są wpisane na Listę ZUM.Urządzenia spełniają wszystkie rygorystyczne warunki techniczne programu dofinansowań Czyste Powietrze! Potwierdzone raportami z badań, po ponownej weryfikacji w związku z zaostrzeniem przepisów. Dzięki czemu nasze urządzenia znajdują się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów (Lista ZUM) – jedynej oficjalnej bazie urządzeń spełniających wymogi programu dofinansowań

ZAPYTAJ O PRODUKT
Charakterystyka Pompy Ciepła Neoheat EKO II 9:
  • Wbudowana pompa obiegowa
  • Wbudowany zawór trójdrogowy do rozdziału CWU i CO
  • Możliwość sterowania dwoma obiegami ciepła – np. ogrzewaniem podłogowym i tradycyjnym grzejnikowym. Z możliwością precyzyjnego nastawienia temperatury osobno na każdy z nich
  • Dotykowy panel sterujący – intuicyjna obsługa urządzenia w języku polskim
  • Opcja trybu wakacyjnego, cichego oraz trybu nocnego

3 funkcje w 1 urządzeniu!

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia.  Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.

Niskie koszty ogrzewania

Grzejniki
klimakonwektory
ogrzewanie podłogowe

Dostosowane do pracy z różnymi odbiornikami ciepła

Pompa ciepła Neoheat może pracować z różnymi odbiornikami ciepła – grzejnikami, klimakonwektorami, a przede wszystkim z ogrzewaniem podłogowym. Ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła np. ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, przy jednoczesnym precyzyjnym wysterowaniu temperatury osobno dla każdego z obiegów.

Sterowanie Wi-Fi w standardzie

W pompach ciepła  Neoheat zastosowano wiele rozwiązań, by zapewnić maksymalny komfort użytkowników. Zdalne sterowanie po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej umożliwia stały pogląd pracy urządzenia na komputerze bądź smartfonie. Użytkownik może wyświetlić bieżący stan urządzenia, informację o błędach, temperaturze zasilania itp. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w taki sposób, by zagwarantować bezobsługowość systemu grzewczego. Urządzenie na podstawie krzywych klimatycznych automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków pogodowych, tak by zawsze zapewnić zadaną temperaturę w budynku.

Sterowanie WI-FI

Klasa energetyczna
A+++/A++

Ekonomiczne rozwiązania

Pompa ciepła Neoheat to urządzenie o wysokiej klasie energetycznej. Posiadając jedną z najwyższych klas energetyczności, pompy ciepła będą tanie w eksploatacji.  W naszych pompach ciepła zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada większą sprawność energetyczną, dzięki czemu mniejsza jego ilość zostanie wykorzystana w instalacji chłodniczej, natomiast efektywność urządzenia może wzrosnąć nawet o 10%.

Kompatybilna z fotowoltaiką

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.

Integracja
z fotowoltaiką

Podstawowe parametry

SeriaNeoheat EKO
TypNeoheat EKO II 9
+2oC / +35oC (EN 14511) COP**3,87
+2oC / +35oC (EN 14511) Wydajność*kW7,8
-10oC / +55oC6
Punkt biwalencyjny Pośrednia temp.°C-7
Roczne zużycie energii Pośrednia temp.kWh3728
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Klasa%A++
Sezonowa efektywność Energetyczna (Eu 811, 813/2013) Pośrednia temp.%130,4
Czynnik chłodniczyR32
Poziom mocy akustycznej db(A)dB(A)44/53

Gdzie kupić?

Znajdź Instalatora i kup pompę ciepła z montażem.