Nagroda Konsumenta 2023

NEOHEAT - laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Nagroda Konsumenta 2023

Marka Neoheat zajęła pierwszego miejsce w Ogólnopolskim Plebiscycie programu „Nagroda Konsumenta” w kategorii pompy ciepła. Otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: „Super Produkt 2023” i „Super Marka 2023”.

Organizatorem Ogólnopolskiego Plebiscytu  „Nagroda Konsumenta” jest firma Centrum Certyfikacji Produktów i Usług. Program  „Nagroda Konsumenta” jest Ogólnopolskim Plebiscytem, który wyróżnia najlepsze produkty, usługi, marki oraz firmy w opinii konsumentów. Siłą plebiscytu są sami konsumenci, którzy w życiu codziennym testują podlegające ocenie produkty. Zebrane przez nich doświadczenie pozwala  być im ekspertami w wyrażaniu  opinii na temat ich jakości i funkcjonalności.  Konsumenci mają za zadanie wskazać marki najlepsze w ich opinii oraz cieszące się największym zaufaniem.

Nagroda Konsumenta, w postaci Godła Super Marka oraz Super Produkt, to ukłon w stronę konsumenta, któremu zależy na wyborze sprawdzonych produktów i usług. Za Godłami stoi jakość i zadowolenie potwierdzone przez  najważniejszych krytyków jakimi są konsumenci.

Pompy ciepła powietrze/woda Neoheat, które zostały docenione w 2023 r., są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania zarówno domów, jak i większych powierzchni komercyjnych. W ofercie znajdują się również basenowe pompy ciepła które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Marka Neoheat nieustannie pracuje nad zwiększaniem oferty, aby dotrzeć do wszystkich typów Odbiorców. Również sieć dystrybucji urządzeń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, systematycznie się powiększa.

Coraz większą popularność wśród instalatorów, Pompy ciepła Neoheat zawdzięczają szybkiemu, bezproblemowemu montażowi oraz bezawaryjności. Potwierdzone wyróżnieniem zadowolenie Użytkowników z produktów Neoheat wynika z ich funkcjonalności, energooszczędności, i konkurencyjnej ceny. Marka ma do zaoferowania najnowocześniejsze rozwiązania,  jednocześnie zapewniając najwyższy poziom obsługi klienta chce pozostać dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Warto również zauważyć, że wysoka klasa efektywności energetycznej pomp ciepła Neoheat pozwala na uzyskanie dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze, oraz skorzystanie z innych programów rządowych.

Dystrybutorem marki Neoheat jest polska hurtownia klimatyzacyjna i wentylacyjna Iglotech z Kwidzyna. Przedsiębiorstwo może pochwalić się bardzo długą tradycją. Działa nieprzerwanie już od trzydziestu lat, nieustannie rozwijając obszary swojej działalności, czego świetnym przykładem jest właśnie marka Neoheat. Ugruntowana, pewna pozycja rynkowa pozwala na budowanie, a następnie wdrażanie długoterminowych strategii rozwoju.

Po więcej informacji na temat oferty Iglotech odsyłamy na stronę internetową hurtowni.